top of page
Barış Enerji Sistemleri Fabrika

Barış Enerji Sistemleri

Hakkında

Biz Kimiz?

1997 yılında kurulmuş olan, 30 yılı aşkın tecrübeye sahip mühendislerden oluşan yönetim ve uzman mühendis kadrosu ile işletmelerde enerji tasarrufuna yönelik ısı geri kazanım projelerinin hazırlanması, proje için gerekli ısı cihazlarının tesislerimizde üretimlerinin yapılması ve bu projelerin anahtar teslim taahhüt edilmesi konularında hizmet veren bir şirketiz.

Firmamız, kuruluşundan bu yana sıkı bir şekilde benimsediği değerleri ile güçlenerek, deneyimli mühendislerin liderliğinde dürüstlük, güvenilirlik ve yüksek kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek, 'Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti' ilkesinden taviz vermeden bugünlere ulaşmıştır.

Elektromekanik tesisat ve enerji sektöründe kendi bünyemizdeki genç, dinamik ve nitelikli kadromuz ile projelendirme yapabilen; bu projeleri anahtar teslimi uygulamalarla imalata dönüştürebilen; kalite, hız, fiyat, verimlilik kriterlerini en üst seviyede bir araya getirebilen bir şirket olarak hizmet vermekteyiz.

Dünyadaki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize eş zamanlı kazandırılmasını sağlayıp; çağın teknolojik ve vizyoner bakış açısı ile elektromekanik tesisat ve enerji sektörüne ve yatırımcılara hizmet ederek değer katmak ana amacımızdır.

Enerkon bir Barış Enerji markasıdır.

Tarihçemiz

1997

Barış Enerji 1997'de Adana'da kurulmuştur.

Buhar kazanı, atık ısı kazanı, kızgın yağ kazanı, buhar jeneratörü, degazör, kondens tankı, susturucu, T klape, ısı eşanjörleri, tank, çelik konstrüksüyon gibi tesisat ekipmanlarının imalatını yapmaya başlamıştır.

2007

2009-2011

2009 yılında CE, ISO, TSE ve Fabrika Üretim Uygunluk Kontrol belgeleri alınarak kurumsallaşmanın; 2011 yılında şirket adına altı adet markanın patenti alınarak markalaşmanın adımları atılmıştır.

Şirket bünyesinde 2018 yılının Mayıs ayında Tasarım Merkezi'nin kurulması  sağlanmıştır.

2018

2024

Barış Enerji olarak, Adana Organize Sanayi Bölgesi'ndeki kendi fabrikamızda toplamda 20.000 m² alan üzerinde, 5000 m² açık ve 15.000 m² kapalı alanda üretim ve sistem kurulumu faaliyetlerimize özveriyle devam etmekteyiz.

Barış Enerji İletişim

Telefon

+90 (322) 456 14 14

Email 

Adres

Adana Organize Sanayi Bölgesi,

Magarsuz Caddesi, No: 8 Adana/Türkiye

bottom of page