top of page
Yeşil-02.jpg
Elektrikli Buhar Kazanı

Elektrikli Buhar Kazanı

Verimli, Güvenilir ve Çevre Dostu Çözümler

Elektrikli Buhar Kazanları
Modüler sistem ile istenilen tüm kapasitelere ulaşma imkanı

Yüksek Verim
%99 ve üzeri sistem verimi

Kompakt Tasarım
Geleneksel sistemlere göre daha küçük alan ihtiyacı

Çalışma Basıncı
20 bar'a kadar

Düşük İşletme Maliyeti
Yüksek verimlilik ile en az girdi ile en fazla çıktıyı elde etme

Hızlı ve Kolay Kurulum
Geleneksel kazan dairelerinin aksine hızlı kurulum ve devreye alma

Sıfır Baca Gazı Emisyonu
Yanma sistemi olmadığından COx veya NOx'ten kaynaklanan sıfır emisyon

Baca Sistemi, Brülör veya Komplike Yakıt Sistemleri 
Baca sistemi, brülör veya komplike yakıt sistemlerine ihtiyaç duymayan tasarım

Barış Enerji Sistemleri olarak sağlık, ilaç, gıda işleme ve kimya üretimi gibi çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış son teknoloji elektrikli buhar kazanlarımızı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Elektrikli buhar kazanlarımız verimlilik, güvenilirlik ve çevresel sürdürülebilirlik arasında optimum denge sağlar.

Yüksek Verimlilik

Elektrikli buhar kazanlarımız maksimum ısı transferi ve minimum enerji kaybı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Modern kontrol sistemleri sayesinde enerji kullanımı ihtiyaca göre optimize edilir, böylece gereksiz enerji sarfiyatı önlenir. Ayrıca hızlı ısınma süresi ve düşük bekleme enerji tüketimi ile enerji verimliliği daha da artırılır.

Kompakt Tasarım

Endüstriyel tesislerde alanların kısıtlı olabileceğinin farkındayız. Kazanlarımız geniş çapta değişiklikler gerektirmeden mevcut altyapınıza sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Geleneksel sıvı veya gaz yakıtlı sistemlerin aksine, herhangi bir karmaşık yakıt hazırlama hattına veya atık baca sistemine gerek duymadan  tesisinizde konumlandırmada çok yönlülük sağlar.

Çevre Dostu Tasarımlar

Sıfır emisyon ile elektrikli buhar kazanlarımız geleneksel fosil yakıtlı sistemlere kıyasla daha temiz bir alternatif sunar ve karbon ayak izinizi azaltmanıza olanak tanır, karbon sıfır hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

Kolay Kullanım ve Bakım

Kullanıcı dostu kontroller ve bileşenlere kolay erişim işletme ve bakımı kolaylaştırır, böylece arıza süresi ve işletme maliyetleri en aza indirilir.

Güvenlik

Güvenlik en önemli önceliğimizdir. Kazanlarımız, aşırı basınç koruması, sıcaklık izleme ve acil durum kapatma mekanizmaları gibi gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.

Özelleştirme

Her uygulamanın benzersiz olduğunun bilincindeyiz. Elektrikli buhar kazanlarımızı, tesisinizin ihtiyaçlarını analiz ederek gereksinimlerinize uygun şekilde özelleştirmek için sizinle birlikte çalışmaya hazırız.

Teknik Detaylar

Buhar Kapasitesi:

Saatte 50 kg’dan başlayarak modüler sistem ile istenilen kapasiteye ulaşma imkanı.

Çalışma Basıncı:

24 bara kadar

Sürdürülebilirlik

Geleceğe yaşanabilir bir dünya bırakmak için enerji verimliliğinin öneminin farkındayız. Ürettiğimiz enerji dönüşüm sistemleriyle minimum girdi ile maksimum verimliliği amaçlıyor, iyiye dönüşüme öncülük ediyoruz.

bottom of page