top of page

Feragatname

Barış Endüstriyel Enerji Sistemleri Anonim Şirketi web sayfalarında yer alan bilgiler, sadece genel bilgi amaçlıdır ve kişisel danışmanlık hizmetinin yerini tutmaz. Bilgi servisi kapsamında sorgulanmak üzere sağlanan bilgiler ve görüntülenen içerikler özenle toplanıp hazırlandığı halde doğrulukları, tamlıkları ve güncellikleri konusunda sorumluluk veya garanti kabul edilmemektedir. Sunulan bilgilerin kullanılmasından veya kullanılmamasından, hatalı veya eksik bilgilerin kullanılmasından kaynaklanan ve maddi veya fikri yönde zararlara yol açan tazminat talepleri, Barış Endüstriyel Enerji Sistemleri Anonim Şirketi'nin açık ihmali söz konusu olmadığı müddetçe Barış Endüstriyel Sistemleri Anonim Şirketi tarafından kabul edilmeyecektir.

Barış Endüstriyel Enerji Sistemleri Anonim Şirketi, web sayfasının kullanılmasından kaynaklanan hiçbir türlü zarar için sorumluluk kabul etmemektedir. Bu metinde yer alan bölümler veya münferit ifadeler geçerli hukuki duruma uygun değilse, artık uygun değilse veya tam olarak uygun değilse dokümanın diğer bölümlerinin içeriği ve geçerliliği bundan etkilenmez.

Barış Endüstriyel Enerji Sistemleri Anonim Şirketi, sayfaların bazı bölümlerini veya tüm sunumu bildirmeksizin değiştirme, bilgi ekleme, silme veya yayını süreli veya süresiz olarak durdurma hakkını saklı tutmaktadır. Bu web sayfasına erişim ve kullanım sadece Türkiye Cumhuriyeti Maddi Hukukuna tabidir.

Barış Endüstriyel Enerji Sistemleri Anonim Şirketi
Enerkon bir Barış Enerji markasıdır.

bottom of page