top of page
Barış Enerji Vizyon ve Strateji

Vizyon ve Strateji

Vizyonumuz

Evrensel değerleri gözeterek enerji, çevre ve verimlilik alanlarında çözümler sunarak, ekosisteme sürdürülebilir katkı sağlayan kaliteli bir yaşam için çalışmak.

Misyonumuz

Dünyadaki yenilik ve gelişmelerin ülkemizde de eş zamanlı uygulanmasını sağlayarak elektromekanik tesisat sektörü, enerji, sektörü ve yatırımcılara yenilikçi bakış açısı ile hizmet etmek ve daha fazla değer katmak.

Barış Enerji Sistemleri Fabrika
Barış Enerji Değerlerimiz

Değerlerimiz

Enerji, İnovasyon ve Sürdürülebilirlik.

Barış Enerji Sistemleri olarak, endüstriyel kazan, ekonomizer, özel imalat konteyner, kojenerasyon sistemleri, trijenerasyon sistemleri imalatında lider konumumuzu değerlerimizle birleştiriyoruz. Evrensel değerlere saygı duyan, çevreye ve topluma katkı sağlayan, yenilikçi ve sürdürülebilir bir yaklaşımla çalışmayı temel prensip olarak benimsiyoruz.

Barış Enerji Değerlerimiz
Barış Enerji - Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

Geleceğe yaşanabilir bir dünya bırakmak için enerji verimliliğinin öneminin farkındayız. Ürettiğimiz enerji dönüşüm sistemleriyle minimum girdi ile maksimum verimliliği amaçlıyor, iyiye dönüşüme öncülük ediyoruz.

Sürdürülebilir bir dünya için
sürdürülebilir enerji,
sürdürülebilir BARIŞ diyoruz.

Barış Enerji SDG
Barış Enerji Gelecek Teknoloji

Geleceğin Fabrikalarını Kuruyoruz

Barış Enerji Sistemleri atık ısı geri kazanım projeleri için gerekli ısı cihazlarını ve konvansiyonel kazanlar ile yardımcı elemanlarını kendi tesislerinde üreterek anahtar teslimi kurulumlar gerçekleştirmektedir.

Barış Enerji Endüstriyel Ürünler
bottom of page